ODSZKODOWANIA

prawnik Kraków, kancelaria Kraków, prawnicy, kancelarie, Krakow, proces, sprawa sądowa, pełnomocnik sadowa, porady prawne, ugody, umowy, kontrakty, rokowania, negocjacje, pisma procesowe, pozew, wniosek, pismo sądowe, akt oskarżenia, odwołanie, apelacja, zażalenie, skarga kasacja, skarga o wznowienie postępowania, rodzinne, rozwód, separacja,  alimenty, cywilne, autorskie, spadek, zachowek, testament, nieruchomości, budowlane, gruntowe, lokal, spółdzielczy, własnościowy, podział majątku, zniesienie współwłasności, rozgraniczenie, eksmisja, zasiedzenie, odszkodowanie, wypadek, ubezpieczenie, OC, AC, NNW, obsługa prawna firm, sprawy gospodarcze, zakładanie, przekształcanie spółek, rejestracja KRS, windykacja długu, egzekucja, nakaz zapłaty, wyrok, tytuł wykonawczy, tytuł egzekucyjny, podatki, administracyjne, prawo pracy, ubezpieczeniowe, ZUS, medyczne, współpraca adwokat, współpraca adwokaci, obrońca, obronca, obrona,

Zgodnie z powszechną opinią sprawy prawne są skomplikowane. Mimo iż problematyka prawna nie jest prosta, uważamy że sprawny i rzetelny prawnik, który nie tylko poprowadzi sprawę, ale również wyjaśni Klientowi podstawowe zagadnienia może przyczynić się do zmiany tej opinii. Naszym Klientom nie tylko pomagamy rozwiązać zaistniałe problemy, ale także doradzamy jak ich unikać. Szeroki zakres usług dostosowujemy do potrzeb i możliwości finansowych naszych Klientów. Jeśli staniecie Państwo przed problemem prawnym, którego nie potraficie rozwiązać skontaktujcie się z naszą Kancelarią - postaramy się poprowadzić Państwa przez meandry prawa.

Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowej pomocy prawnej w zakresie dochodzenia odszkodowań od sprawców lub ubezpieczycieli z tytułu  szkód majątkowych i komunikacyjnych (polis OC, AC i NNW), jak i wynikających z prowadzenia działalności gospodarczej. Zajmujemy się dochodzeniem od sprawców szkód, zakładów zdrowotnych i szpitali oraz ubezpieczycieli, odpowiednich roszczeń w postaci odszkodowań, zadośćuczynień za doznaną krzywdę oraz rent odszkodowawczych, rent z tytułu zwiększonych potrzeb i utraconych dochodów, za szkody na osobach wynikające z negatywnych przeżyć psychicznych, bólu, rozstroju zdrowia, uszczerbku na zdrowiu, kalectwa i śmierci najbliższych. Podejmujemy się dochodzenia odszkodowań i roszczeń w procedurze pozwów zbiorowych (łącznie na rzecz wielu poszkodowanych). 

Prowadzimy również sprawy z zakresu prawa pracy (zwolnienia, odszkodowania). Zajmujemy się sprawami odszkodowawczymi w szerokim spektrum czynności pozasądowych i sądowych. Mamy duże doświadczenie w tego typu sprawach. Możemy świadczyć Państwu pomoc w zakresie porad prawnych, objaśniania przepisów, przygotowywania różnego typu dokumentów prawnych (wezwań, umów, ugód, pism procesowych), reprezentacji przez sądami  i urzędami oraz w postępowaniu egzekucyjnym.

© TEMIS Kancelaria Prawna Paweł Tymczyszyn

TEMIS

KANCELARIA PRAWNA

Paweł Tymczyszyn

radca  prawny

ul. Mogilska 68/parter

(wejście od podworca)

31-546  Kraków  (PL)

tel.: +48 505 530 670

e-mail:  kancelaria@temis.pl

strona intern.: www.temis.pl

Wyświetl większą mapę